Přejít k hlavnímu obsahu
Zlínští volejbalisté neuspěli ani v Praze. Lvům podlehli 0:3

Zlínští volejbalisté neuspěli ani v Praze. Lvům podlehli 0:3

Po 29. 11. 2021 - 11:02 Zlín

Žádné překvapení, zlínští volejbalisté si v mužské extralize připsali další porážku. Fatra v neděli nezvládla duel v Praze, favorizovaným Lvům podlehla 0:3 a v tabulce zůstala se dvěma body na poslední příčce.

 

Domácí potřebovali odčinit týden starou porážku s Jihostrojem a přiblížit se medailovým příčkám, hosté měli také motivaci – chtěli se odlepit z posledního místa tabulky. Jenže v hlavním městě neuspěli, do Baťova města odjížděli s prázdnou.

 

Lvi byli lepší na servisu. My jsme jím dokázali tlačit jen chvílemi. V těch okamžicích se hrálo vyrovnané utkání. Pak jsme ovšem dostali esa a nebylo co řešit,“ povzdechl si zlínský trenér Přemysl Obdržálek.

 

S koučem Fatry souhlasí i kapitán Radim Šulc. „Zápas byl o podání. Kdykoli jsme na něm polevili, domácí si přihráli a nedali nám šanci,“ uznal.

 

Pražané hráli opravdu dobře, před vlastními fanoušky dominovali. „Splnili jsme plán a získali tři důležité body,“ radoval se domácí kapitán Jakub Janouch.

 

Spokojený byl i trenér Lvů Tomáš Pomr. „Jsem rád za zisk tří bodů. V podstatě jsme ale jen splnili povinnost. Mrzí mě velké množství nevynucených chyb. Věřím, že zítra jich bude méně a s Fatrou uspějeme i v poháru,“ přeje si.

 

UNIQA extraliga volejbalistů, 10. kolo

Lvi Praha – Fatra Zlín 3:0 (17, 19, 20)
Nejvíce bodů: Todua a Smith po 13, Mihajlovič 12 - Čeketa 12, Toman 8, Čechmánek a Varous po 5. Rozhodčí: Možnár, Marschner. Diváci: 250.
Lvi Praha: McCarthy, Janouch, Smith, Todua, Mihajlović, Čech, libera Moník, Ježek. Střídali: Pliasetskyi, J. Toman, Vodička.
Zlín: Čechmánek, Lamri, Čeketa, Varous, Adamec, L. Toman, libera Viceník, Vodička. Střídali: Šulc, Pavlovský, Kozak

 

Autor: Michal Konečný

Foto: VSC Fatra Zlín