Přejít k hlavnímu obsahu

Reference

Zita Lysáková, marketing ZP MV ČR Brno

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za vždy skvělou a především spolehlivou spolupráci s televizí TVS a konkrétně s panem Ondřejem Těthalem. Především během našeho náborového období je mi vždy ochotný připravit skvělou nabídku, a to ať už se jedná o spotovou kampaň v TVS, nebo inzerci v tištěných médiích.

Michal Švagerka, ředitel Okresní Hospodářské Komory Hodonín

Jsem rád, že v našem tradičním regionu působí moderní televize, která umí zachytit tradice na jedné straně, ale drží krok s moderními trendy na straně druhé. Televize TVS je náš dlouholetý partner. Vždy jsme spokojeni s individuálním přístupem a rychlostí vymyslet jakýkoliv typ kampaně. Zejména bych také zmínil divácký dosah, který je konkrétně pro nás velmi důležitý.

Radim Jegla, majitel firmy

Jsme firma, která vznikla v roce 2013 a zabýváme se prodejem, odbornou pokládkou podlah, poradenstvím a prodejem doplňkového sortimentu. Naší prioritou je rychlé jednání, individuální přístup, vysoká kvalita zpracování a dodržování termínů. S regionální televizi TVS spolupracujeme už od roku 2015. Začali jsme čtvrtletní kampaní „na ochutnání“. První reakce mých přátel byly vesměs kladné a později se začali ozývat i noví zákazníci z regionu. Od roku 2016 uzavíráme celoroční spolupráci v rámci výhodné nabídky TVS KLUB. Využíváme vysílání v TVS v kombinaci s tiskovou reklamou v Magazínu TVS+ a musím říct, že jsem spokojený. Naší firmě se daří, zakázek máme dost, někdy až příliš! :) Ale to je dobře, protože konkurence nikdy nespí! Také proto se pravidelně připomínáme divákům TVS, kteří jsou našimi potenciálními zákazníky. Věřím, že tato spolupráce bude i nadále pokračovat k oboustranné spokojenosti.

Tomáš Klásek, starosta obce Lužice

Obec Lužice spolupracuje se společností J. D. Production s.r.o. s TVS mnoho let. Jde o spolupráci na profesionální úrovni, zároveň ale lidsky příjemnou a empatickou, se znalostí obecní problematiky. Spolupráce probíhá na základě smluvního ujednání a operativní dohody, ke které vždycky vidím dobrou vůli. Poslední velká akce, kterou jsme se jmenovanou společností realizovali, se týkala připomenutí prvního výročí tornáda, které se prohnalo naší obcí v červnu 2021. Spolupráce zahrnovala zpracování a vydání knihy fotografií, zajištění výstavy fotografií a projekce k této události. I v této věci proběhlo vše zdárně, lidsky příjemně, bez zmatků a stresů, včas a profesionálně. Ohlasy na knihu i projekci svědčí o kvalitní a profesionální práci společnosti. Jsou vytvořeny všechny předpoklady pro její pokračování a rozvoj. Jako starosta obce tuto spolupráci vítám a jsem za ni rád.

Ladislav Pavluš, ředitel MKS Kyjov

Spolupráce MKS Kyjov a TVS probíhá na profesionální úrovni, kdy TVS, konkrétně Soňa Balíčková, vychází vstříc našim požadavkům a vše zajistí tak, aby výsledek spolupráce byl perfektní. Probíhá velmi dobrá komunikace vždy s rychlou odezvou na naše otázky a podněty. Se službami TVS jsme velmi spokojeni a doufáme, že dobrá spolupráce bude pokračovat i nadále.

Ing. František Šmatelka, ALUCAST, s.r.o., technický ředitel

Chtěl bych poděkovat za skvělou spolupráci při přípravě naší kampaně pro získání nových pracovníků a při propagaci Dne otevřených dveří, a to zejména slečně Soně Balíčkové. Cením si vaší profesionality, rychlé reakce na naše podněty a ochoty, s jakou jste byla schopna přizpůsobovat kampaň našim požadavkům. I vaší zásluhou se nám tak daří dostávat do podvědomí široké veřejnosti a tím získávat nové zaměstnance.

Bronislav Janeček, výkonný ředitel KOVOSTEEL Recycling, s.r.o.

Více než 20 let společně na stejné komunikační vlně. Stovky hodin strávených „na placu“ a pak v éteru. Firemní reklama, reportáže z akcí KOVOZOO pro veřejnost, vzdělávací a osvětové pořady o ekologii. To je jen část bilance spolupráce. To vše je důkazem, že spojení KOVOSTEELu a TVS prostě funguje. Děkujeme, že nám pomáháte namíchat ten správný komunikační mix a přinést naši firemní vizi „S námi se v moři odpadů neztratíte“ lidem až do domu. Jste profíci na svém místě. Máme Vás rádi!

Ing. Klára Bílá, marketingový specialista, Pojišťovna VZP, a. s.

Spolupráce s TVS byla profesionální a naprosto bez výhrad. Paní Balíčková nám pomohla s nastavením mediaplánu pro reklamní spoty a zajistila natočení a odvysílání reportáže na akci Den s Amosem. I díky vysílání se nám podařilo zlepšit povědomí veřejnosti o Pojišťovně VZP, a.s. a jejích pojistných produktech v regionu Uherskohradišťska.

Ing. Šárka Vylimcová, obchodní ředitelka Lázní Luhačovice, a.s.

Lázně Luhačovice, a.s. spolupracují s televizí TVS téměř patnáct let. Kromě pravidelných spotových kampaní jsme natáčeli i firemní videa z dětských léčeben nebo z hotelu Alexandria. Využíváme také pozvánky na naše kulturní či gastronomické akce a inzerci v Magazínu TVS+. Vážíme se jejich profesionálního přístupu a návrhů řešení podle našich představ. Společné aktivity příznivě ovlivňují dosahované výsledky naší společnosti. S dosavadní spoluprací jsme spokojeni a počítáme s ní i v dalších letech.