Přejít k hlavnímu obsahu
Vukadinovič se vrátil do Zlína. Uspěl na zkoušce, dostal smlouvu

Vukadinovič se vrátil do Zlína. Uspěl na zkoušce, dostal smlouvu

Ne 23. 1. 2022 - 08:00 Zlín

Fotbalista Vukadin Vukadinovič bude znovu dres ligového Zlína. Zkušený jednatřicetiletý útočník na zkoušce přesvědčil trenéra Jelínka i vedení Fastavu a v pátek na Letné podepsal novou smlouvu.

 

„Vuky se vrací do známého prostředí a všichni víme, co od sebe můžeme očekávat. Je to hráč, který přichází s nabranými zkušenostmi, které získal v předchozích angažmá, do klubu, jež mu v jeho kariéře nejvíce vyhovoval. Jeho příchodem zkvalitníme a rozšíříme kádr, bude přínosem do útočné fáze,“ uvedl na klubovém webu generální manažer zlínského Fastavu Zdeněk Grygera.

 

Jednatřicetiletý rodák ze Bělehradu prošel v Česku několika kluby, nejlepší období však prožil ve zlínském dresu. V tom oslavil zisk českého poháru MOL Cup a zahrál si taky evropské poháry. Ze všech klubů jsem se cítil nejlépe tady. Věřím, že zde opět naleznu pohodu, protože Zlín je můj druhý domov,“ prohlásil.

 

Vukadinovič si svými výkony řekl o angažmá v pražské Spartě, odkud zamířil do tureckého Bolusporu. Následovaly angažmá v Karviné a Teplicích, podzim strávil v srbské lize v barvách Radnički Niš.

 

„Fotbal jsem určitě nezapomněl hrát. Jsem mentálně silnější. Hodně věcí jsem si uvědomil a chci udělat maximum, abych byl týmu přínosem,“ říká odhodlaně Vukadinović, kterému se narodil syn Vuk.

 

„To je jedna z mých hlavních motivací. Chci, aby mě zažil ještě jako fotbalistu v nejvyšší soutěži, i proto budu makat, abych se na této úrovni udržel,“ dodává

 

Autor: Michal Konečný

Foto: FC Fastav Zlín