Přejít k hlavnímu obsahu
Majáles UTB chystá nabušený line-up! Přijede rapper Rest nebo DJ Wich

Majáles UTB chystá nabušený line-up! Přijede rapper Rest nebo DJ Wich

Zlín

Tradiční Majáles, tedy oslavy příchodu máje a krás studentského života, si ani letos nenechají ujít studenti zlínské Univerzity Tomáše Bati. Skvělý hudební program a další doprovodné akce se budou konat už tento pátek 3. května v parku před Baťovou vilou.

 

Letošní Majáles UTB slibuje ještě větší dávku zábavy a hudebních zážitků než v minulém roce. Na dvou pódiích se představí osm interpretů, mezi nimiž nebudou chybět rapper Rest, DJ Wich, hudební duo DJ NobodyListen se zpěvačkou Annet X, slovenská pop-rocková kapela Zoči Voči, skupina Hospodský bordel a mnoho dalších. Návštěvníci festivalu se mohou také těšit na vítěze celorepublikové hudební soutěže studentských kapel UniBand Contest.

 

„Jsme velice rádi, že můžeme Zlínu nabídnout opět kvalitní line-up. Headlinerem ročníku bude určitě rapper Rest. Tento charismatický interpret, který letos slaví 21 let na hudební scéně, si získal srdce fanoušků po celé republice nejen svým energickým projevem, ale i originálními texty,“ uvedla spolumanažerka letošního Majálesu UTB Michaela Kasardová.

 

Kromě hudebního programu se mohou návštěvníci těšit také na rozmanitou food zónu s jídlem všeho druhu, chill out zónu a také na bohatý doprovodný program včetně legendární soutěže o Krále a Královnu Majálesu.

 

Novinkou letošního ročníku je soutěž O prince a princeznu Majálesu. Krále a královny se mohou účastnit studenti vysokých škol, Princ a princezna je soutěž určená pro středoškoláky,“ informovala UTB na svém webu.

 

Před samotným festivalem se návštěvníci mohou zapojit do doprovodných akcí, jako je například Lasergame turnaj, Silent disco, majálesové darování krve nebo tradiční Prvomájový průvod centrem města Zlína.

 

Foto: UTB