Přejít k hlavnímu obsahu
Hokejové derby mezi Zlínem a Olomoucí bylo vyhodnoceno jako rizikové

Hokejové derby mezi Zlínem a Olomoucí bylo vyhodnoceno jako rizikové

Pá 19. 11. 2021 - 12:01 Zlín

Hokejový zápas 24. kola Tipsport extraligy mezi domácími Berany Zlín a týmem HC Olomouc bude divácky velmi atraktivní a očekává se vysoká návštěvnost. Moravské derby bylo současně pořadateli i policií vyhodnoceno jako rizikové a vyžádá si proto přísnější bezpečnostní opatření.

 

Stejně jako zatím poslední vítězné utkání Beranů proti Kometě Brno, které se datuje k 24. říjnu, si i dnešní moravské derby s Olomoucí vyžádá zvýšená bezpečnostní opatření. Vedení hokejového klubu upozorňuje všechny návštěvníky hokejového zápasu, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard, dýmovnic a dalších nebezpečných předmětů do hlediště zimního stadionu. Současně se také zakazuje vstup na stadion všem podnapilým osobám.

 

Na uvedený zápas bude výrazně posílena pořadatelská služba včetně policie. „Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky. V případě výtržností a poškození majetku bude klub nekompromisně uplatňovat nároky na způsobenou škodu po viníkovi,“ uvedl tiskový mluvčí PSG Berani Zlín Roman Ordelt.

 

Před vstupem na zimní stadion musí všichni návštěvníci prokázat bezinfekčnost podle aktuálně platných mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky, tj. certifikátem o platném očkování, negativním testem nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 v posledních 180 dnech.

 

Zápas začíná v pátek 19. listopadu v 17:30 na Zimním stadionu Luďka Čajky. Brány arény se otevírají 45 minut před začátkem utkání.

 

Foto: PSG Berani Zlín