Přejít k hlavnímu obsahu
Druhá třetina rozhodla, hokejisté Vsetína si v přípravě poradili se Žilinou

Druhá třetina rozhodla, hokejisté Vsetína si v přípravě poradili se Žilinou

Pá 2. 9. 2022 - 10:02 Vsetín

Dlouhá zápasová pauza se na hokejistech Vsetína neprojevila. Valaši v předposledním přípravném zápase před novou sezonou zvítězili na ledě Žiliny 5:2 a naladili se na páteční křest dresů, který se uskuteční před Lapačem od 16:30.

 

Hosté rozhodli čtvrteční duel třemi brankami v prostřední části, kdy soupeři odskočili z 1:1 na 1:4. Domácí Vlci v závěrečné části porážku pouze zmírnili.

 

Do prvního utkání v rámci přípravy naskočil Luboš Rob, dvěma trefami se blýskl Jan Berger. Další branky vítězů zaznamenali Jenyš, Bláha a Klímek.

 

Valaši měli původně hrát doma s Popradem, který ale duel kvůli nemoci zrušil. Utkání se Žilinou bylo předposledním přípravným duelem. Generálku si Valaši odbudou na domácím ledě v úterý 6. září proti polské Osvětimi.

 

Přípravný hokej -

HC VLCI ŽILINA - VHK ROBE VSETÍN 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)

Branky a nahrávky: 19. Lopušan (Bečka), 50. Macek (Rehák, Romančík) – 16. Berger (Lichanec), 22. Jenyš (Sihvonen, Ondračka), 30. Bláha (Rob, Kajínek), 35. Berger (Lichanec), 48. Klímek (Berzinš, Ondračka). Rozhodčí: Macek – Durmis, Tichý. Diváci: 167.

Žilina: Romančík – Šidlík, Nahálka – Pišoja, Rúžička – Pacalaj, Sloboda – Hudec – Koyš, Jakubík, Rehák – Tibenský, Halama, Macek – Uram, Bečka, Lopušan – Skalde S., Dudáš, Benko.

Vsetín: Sachr – Němec, Smetana – Kajínek, Říha – Hryciow, Ondračka – Jenáček – Bláha, Přikryl, Rob – Jenyš, Klhůfek, Sihvonen – Berger, Lichanec, Hořanský – Klímek, Berzinš, Vítek.

 

Autor: Michal Konečný

Foto: VHK Robe Vsetín