Přejít k hlavnímu obsahu
Ženský tým Slovácka na fotbalovém Galavečeru zazářil

Ženský tým Slovácka na fotbalovém Galavečeru zazářil

Út 11. 1. 2022 - 20:03 Uherské Hradiště

Na slavnostním vyhlášení Galavečeru Našeho fotbalu, které se konalo v neděli 9. ledna v Praze, zanechalo 1. FC Slovácko výraznou stopu, přesněji řečeno jeho ženská složka. Ocenění si odnesly dvě hráčky a hlavní trenér ženského týmu.

 

V kategorii ženského fotbalu bylo 1. FC Slovácko na Galavečeru Našeho fotbalu hodně vidět. Cenu za první místo pro Talent roku si odnesla Lucie Jelínková. „Jsem moc ráda za tuto cenu. Není to jen moje zásluha, ale zásluha celého týmu 1. FC Slovácko, kde se mám možnost zlepšovat a posouvat se dál. Moc bych chtěla poděkovat svým rodičům za podporu, kterou mně dávají, bez nich bych tuto cenu nikdy nevyhrála,” usmívala se talentovaná Lucie Jelínková.

 

Na druhé příčce se ve stejné kategorii umístila další hráčka 1. FC Slovácko Sabina Střížová. „Ceny si velmi vážím, nečekala jsem, že bych mohla být mezi top třemi a ještě skončit druhá. Motivuje mě to do další práce, jak se zlepšovat, a chtěla bych poděkovat 1. FC Slovácku a taky rodině za obrovskou podporu,” poděkovala Sabina Střížová.

 

Úspěch uherskohradišťského klubu pak podrthl třetím místem v kategorii Trenér roku ženského fotbalu trenér žen Slovácka Petr Bláha. „Tohoto ocenění si velmi vážím. Je to pro mě další motivace k tomu, abych na sobě dále pracoval. Chci poděkovat všem, kteří mi v mojí trenérské kariéře pomohli. Velký podíl na tomto ocenění má klub 1. FC Slovácko, který mi dal příležitost. Poděkovat chci také všem lidem z ženského úseku 1. FC Slovácko, bez nich bych toto ocenění nedostal. Nesmím zapomenout na hráčky a především rodinu, která mě podporuje,” uvedl trenér Petr Bláha.