Zápas Slovácka s Kolínem kvůli mlze odložen na dnešek, na Spartě se bude hrát později

Uherské Hradiště

Ve čtvrtek večer to kvůli husté mlze nevyšlo, snad to klapne alespoň v pátek po obědě. Zápas 5. kola skupiny D fotbalové Evropské konferenční ligy mezi Slováckem a Kolínem nad Rýnem byl po dvojím posunutí výkopu odložen na pátek ve 13:00.

Původně se mělo v Uherském Hradišti začít hrát ve čtvrtek v 18:45. Krátce předtím gruzínské trio sudích nejprve posunulo začátek o půl hodiny na 19:15 a poté o 45 minut na 20:00.

Před osmou hodinou se počasí na chvíli umoudřilo, mlha se zvedla, a proto dali sudí pokyn ke hře. V 7. minutě ale hru znovu přerušili, neboť mlha se na stadion vrátila, a odebrali se do útrob stadionu na poradu s delegátem utkání.

Po něm zápas definitivně ukončili a stanovili náhradní termín na pátek hodinu po poledni.

Slovácko má před sebou poslední domácí zápas ve skupině a k udržení šance na postup potřebuje bodovat.

Celku z Uherského Hradiště se mění kompletní program prodlouženého víkendu, nedělní zápas 14. kola FORTUNA:LIGY na Spartě byl taky odložen. Vedení Fortuna ligy o tom informovalo na sociálních sítích s tím, že s oběma kluby jedná o náhradním termínu.