Přejít k hlavnímu obsahu
Při nehodě u Tlumačova se vážně zranili dva motocyklisté

Při nehodě u Tlumačova se vážně zranili dva motocyklisté

Tlumačov

K vážné dopravní nehodě došlo včera po čtvrté hodině odpoledne u obce Tlumačov na Zlínsku. Při předjíždění se osobní vozidlo střetlo s motorkou, na které jel řidič a jeho spolujezdkyně. Oba utrpěli těžká zranění.

 

Osmapadesátiletá řidička osobního vozidla Volkswagen Golf začala při jízdě od obce Kurovice na Tlumačov předjíždět motocykl, který jel před ní. Čtyřiapadesátiletý řidič motocyklu nejel při pravém okraji vozovky a pravděpodobně při jízdě zatáčkou přejel částečně do protisměru.

 

Tím ohrozil řidičku, která ho předjížděla, čímž došlo ke střetu obou dopravních prostředků,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

 

Motocykl, na němž jel řidič s devětatřicetiletou spolujezdkyní, po střetu upadl na komunikaci a přes travnatý příkop ve smyku přejel až do pole, kde zůstal ležet.

 

Oba motocyklisté utrpěli těžká zranění, s nimiž je záchranáři převezli do nemocnice. Řidička osobního vozidla vyvázla z nehody bez zranění,“ pokračovala Kozumplíková.

 

Dechová zkouška byla u obou řidičů negativní. Celková škoda je předběžně vyčíslena na více než sto tisíc korun.

 

Veškeré okolnosti této dopravní nehody prověřují dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty,“ uzavřela policejní mluvčí.