Přejít k hlavnímu obsahu
Dvě nehody v rozmezí půl hodiny skončily zraněním 4 lidí

Dvě nehody v rozmezí půl hodiny skončily zraněním 4 lidí

Tlumačov

Kvůli nepozornosti řidičů a nerespektování dopravních značek došlo včera odpoledne na Zlínsku v rozmezí půl hodiny ke dvěma dopravním nehodám. Ty si vyžádaly čtyři zraněné.

 

První dopravní nehoda se stala po čtrnácté hodině na křižovatce u obce Tlumačov, kde devětadvacetiletý řidič vozidla Škoda Octavia jedoucí po vedlejší silnici nedal přednost šestapadesátiletému řidiči vozidla Mitsubishi, které jelo po hlavní silnici.

 

Po střetu vozidel skončilo vozidlo Mitsubishi na střeše mimo vozovku. Oba řidiče i spolujezdkyni z vozidla Mitsubishi převezli záchranáři se zraněním do nemocnice,“ přiblížila první z nehod policejní mluvčí Monika Kozumplíková a dodala, že dechové zkoušky u řidičů byly negativní.

 

Škoda na obou vozidlech je předběžně vyčíslena na tři sta tisíc korun.

 

Jen třicet minut nato došlo k dalšímu střetu dvou vozidel, tentokrát na hlavní křižovatce u obce Lípa na Zlínsku. Pětadevadesátiletý řidič vozidla Toyota nedal přednost v jízdě devatenáctiletému řidiči vozidla Seat, přičemž došlo ke srážce vozidel.

 

Řidiče Toyoty převezli záchranáři se zraněním do nemocnice. Dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní. Škoda na obou vozidlech činí asi osmdesát tisíc korun,“ uzavřela Kozumplíková.