Přejít k hlavnímu obsahu
Dopravu zkomplikovalo rozlité pivo

Dopravu zkomplikovalo rozlité pivo

Út 13. 7. 2021 - 13:00 Staré Město

U poněkud kuriózní nehody zasahovali dnes brzy ráno hasiči ve Starém Městě na Uherskohradišťsku. Pomáhali s úklidem rozbitých lahví a přepravek s pivem, které se vysypaly z jedoucího kamionu.

 

Vůně pivního moku se dnes v brzkých ranních hodinách nesla nad ulicí Brněnská ve Starém Městě na Uherskohradišťsku. Krátce před šestou hodinou ranní byli požádáni hasiči o pomoc s úklidem pivních sklenic a přepravek, které se z kamionu vysypaly na silnici a pokryly tak na několika desítkách metrů hned tři jízdní pruhy.

 

Na místo postupně přijeli profesionální hasiči ze stanice Uherské Hradiště společně s dobrovolnými jednotkami z Buchlovic a Starého Města. Pivní bedny naskládali na krajnici, kam poté nametli také rozbité lahve. „Velitel zásahu si na pomoc s úklidem povolal zametací vůz ze správy a údržby silnic, který povrch komunikace na závěr umyl a znovu zametl. Po hodině práce byla vozovka opět čistá a připravena k provozu,“ dodala k netradičnímu zásahu mluvčí Hasičského záchranného sboru Lucie Javoříková.

 

Foto: HZS Zlínského kraje