Florbalisté Otrokovic nezvládli koncovku. Play-down se za stavu 2:2 stěhuje do Pardubic

Otrokovice

Tohle se nemělo stát. Otrokovičtí florbalisté měli ve čtvrtém zápase série play-down Pardubice na domácí palubovce jasně na lopatě, jenže absolutně nezvládli poslední minuty utkání a nakonec prohráli 6:7 v prodloužení.

V nejméně vhodnou dobu předvedl A-tým PSG Panthers Otrokovice nepodařený konec zápasu. Ve čtvrtém zápase play-down prohrál doma s Pardubicemi, přestože byl většinu času jasně lepším celkem. Ještě v 52. minutě Panteři vedli dokonce o čtyři branky a 14 vteřin před koncem třetí třetiny o dva góly. Utkání tak šlo do prodloužení, kde se nakonec gólově prosadily Pardubice.

V první řadě bych chtěl poděkovat fantastickým divákům, atmosféra byla v sobotu i v neděli výborná. V sobotu jsme si asi nezasloužili vyhrát, ale v neděli jsme do toho dali úplně všechno. Bohužel i přes vysoké vedení jsme to nakonec neudrželi. Takový je sport. Jsme samozřejmě všichni naštvaní. Zatím je to jen 2:2, takže se jdeme o zbytek série porvat,“ zhodnotil duel trenér Panterů Karel Ševčík.

Po porážce 6:7 v prodloužení se nyní série za stavu 2:2 na zápasy stěhuje na východ Čech, kde bude pokračovat už dnes večer. Panteři mohou v Pardubicích navázat na úspěšnou bilanci dvou venkovních výher a opět otočit skóre série ve svůj prospěch. Play-down se hraje na čtyři vítězná utkání.