Přejít k hlavnímu obsahu
Zlín přivítá nový rok ohňostrojem, akrobatickou show a afterparty

Zlín přivítá nový rok ohňostrojem, akrobatickou show a afterparty

Zlín

Ve Zlíně přivítají nový rok ve velkém stylu! Zlínská radnice na tento sváteční den, který letos připadá na pondělí, přichystala nejen novoroční ohňostroj, ale také akrobatickou show nebo afterparty s DJem.

 

Zlíňané se v rámci hlavního programu mohou těšit nejenom na tradiční Zlínský novoroční ohňostroj s hudbou, ale nádherná podívaná se jim naskytne i při akrobatické show artistů, kteří předvedou své umění ve výšce třiceti metrů. Po skončení komponovaného světelného představení vypukne na náměstí Míru afterparty, kde se bude o zábavu starat DJ Martin Mráz,“ upřesnil tiskový mluvčí Zlína Tomáš Melzer.

 

Hlavní program je situován do prostoru náměstí T. G. Masaryka mezi budovami tržnice a kongresovým centrem. Na obou náměstích budou k dispozici stánky s občerstvením. Některé prodejní stánky s občerstvením zůstávají na náměstí Míru v provozu i po skončení trhu Adventní Zlín, a to až do 1. ledna 2024.

 

Rád bych srdečně pozval Zlíňany na novoroční setkání, kde společně přivítáme nový rok 2024. Vezměte své rodiny a přátele a přijďte společně prožít jedinečnou magickou atmosféru, kterou dokáže vykouzlit pouze první den v roce,“ vzkázal obyvatelům Zlína primátor Jiří Korec, který si příležitost novoročního setkání s obyvateli města Zlína nenechá ujít a ujme se v úvodu i svátečního slova.

 

Časový harmonogram novoroční akce ve Zlíně:

17:15–17:45 h - reprodukovaná hudba, stánky s občerstvením

17:45–17:50 h - slavnostní proslov primátora města Zlína Jiřího Korce

17:50–18 h - ACROBATICO – vystoupení tria artistů Vzhůru do roku 2024

18:00–18:10 h - Zlínský novoroční ohňostroj

18:10–18:30 h - reprodukovaná hudba s pozvánkou na afterparty

18:30–21 h - Novoroční afterparty na nám. Míru - DJ Martin Mráz

 

Foto: Město Zlín