Přejít k hlavnímu obsahu
Zbožínek po 29 letech končí ve funkci prezidenta spolku zlínských Beranů

Zbožínek po 29 letech končí ve funkci prezidenta spolku zlínských Beranů

Po 31. 5. 2021 - 20:00 Zlín

Radomír Zbožínek po dlouhých 29 letech končí ve funkci prezidenta zapsaného spolku PSG Berani Zlín. Člen Síně slávy zlínského hokeje odstoupil z pozice prezidenta na vlastní žádost poté, co byl Zimní stadion Luďka Čajky převeden do vlastnictví města Zlína.

 

V čele spolku jsem stál od počátku devadesátých let. Velmi mne těší, že odcházím v době, kdy se udělal významný krok ohledně rekonstrukce zimního stadionu, na které jsem v posledních letech usilovně pracoval. Stadion je již převeden do majetku města, stavební dokumentace dokončena a stavební povolení očekáváme v brzké době. Z pohledu spolku začíná nová etapa,“ prohlásil na klubovém webu Radomír Zbožínek, který kromě práce pro zapsaný spolek zastává i funkci viceprezidenta prezídia extraligového klubu PSG Berani Zlín. V této funkci nadále setrvá.

 

Známého činovníka v pozici prezidenta spolku nahradí Tomáš Valášek, který bude zároveň pokračovat i v pozici manažera zlínské hokejové mládeže. „Jsem pevně přesvědčený, že Tomáš Valášek to zvládne velmi dobře. Hlavní náplň práce spolku se mění a bude zaměřena především na výchovu další talentované mládeže. Nový prezident spolku a jeho tým, do něhož patří Petr Čajánek, Petr Leška, Ondřej Veselý, Jirka Marušák a další, jsou zárukou budoucnosti zlínského hokeje, který byl vždy založený na vlastních odchovancích,“ předal Radomír Zbožínek symbolické žezlo nástupcům.

 

Do pozice členů představenstva spolku byli nově kooptováni Patrik Kamas, Jiří Marušák a Petr Čajánek.