Přejít k hlavnímu obsahu
Zbožínek po 29 letech končí ve funkci prezidenta spolku zlínských Beranů

Zbožínek po 29 letech končí ve funkci prezidenta spolku zlínských Beranů

Zlín

Radomír Zbožínek po dlouhých 29 letech končí ve funkci prezidenta zapsaného spolku PSG Berani Zlín. Člen Síně slávy zlínského hokeje odstoupil z pozice prezidenta na vlastní žádost poté, co byl Zimní stadion Luďka Čajky převeden do vlastnictví města Zlína.

 

V čele spolku jsem stál od počátku devadesátých let. Velmi mne těší, že odcházím v době, kdy se udělal významný krok ohledně rekonstrukce zimního stadionu, na které jsem v posledních letech usilovně pracoval. Stadion je již převeden do majetku města, stavební dokumentace dokončena a stavební povolení očekáváme v brzké době. Z pohledu spolku začíná nová etapa,“ prohlásil na klubovém webu Radomír Zbožínek, který kromě práce pro zapsaný spolek zastává i funkci viceprezidenta prezídia extraligového klubu PSG Berani Zlín. V této funkci nadále setrvá.

 

Známého činovníka v pozici prezidenta spolku nahradí Tomáš Valášek, který bude zároveň pokračovat i v pozici manažera zlínské hokejové mládeže. „Jsem pevně přesvědčený, že Tomáš Valášek to zvládne velmi dobře. Hlavní náplň práce spolku se mění a bude zaměřena především na výchovu další talentované mládeže. Nový prezident spolku a jeho tým, do něhož patří Petr Čajánek, Petr Leška, Ondřej Veselý, Jirka Marušák a další, jsou zárukou budoucnosti zlínského hokeje, který byl vždy založený na vlastních odchovancích,“ předal Radomír Zbožínek symbolické žezlo nástupcům.

 

Do pozice členů představenstva spolku byli nově kooptováni Patrik Kamas, Jiří Marušák a Petr Čajánek.