Přejít k hlavnímu obsahu
Řidiče od brzkého rána trápí zasněžené a namrzlé silnice. Kde se bouralo?

Řidiče od brzkého rána trápí zasněžené a namrzlé silnice. Kde se bouralo?

Zlín

Od dnešních brzkých ranních hodin museli krajští hasiči zasahovat hned u několika dopravních nehod, které způsobily zasněžené a namrzlé silnice. U jedné z havárií se zranila osoba, kterou musela záchranka převézt do nemocnice, další nehody se obešly bez zranění.

 

Ve čtyři hodiny ráno vyjížděli profesionální hasiči z Otrokovic k havárii osobního vozidla, se kterým řidič skončil na střeše. „Nehoda se obešla bez zranění,“ upřesnila mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

 

O hodinu později zasahovali hasiči ze stanice Holešov u další havárie automobilu, které skončilo v příkopu. „I tato nehoda se obešla naštěstí bez zranění. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a vůz vytáhli zpět na silnici,“ pokračovala mluvčí hasičů.

 

Krátce před šestou hodinou ranní vyjeli již podruhé hasiči z Otrokovic. Tentokrát k dopravní nehodě dvou osobních vozidel, která se střetla ve Zlíně v místní části Lhotka. Nehoda daný úsek obousměrně uzavřela. „Při nehodě byla zraněna jedna osoba, kterou posádka zdravotnické záchranné služby převezla do krajské nemocnice,“ sdělila Lucie Javoříková.

 

Po šesté hodině ranní došlo v Bratřejově na Zlínsku k havárii osobního vozidla, které skončilo na střeše v příkopu. Nehoda se i tentokrát obešla bez zranění.

 

Hasiči apelují na řidiče, aby v tomto zimním období, kdy jsou zasněžené a namrzlé silnice, dali nohu z plynu a jeli se vší opatrností a ohleduplností ke všem účastníkům silničního provozu,“ upozornila Javoříková.