Přejít k hlavnímu obsahu
Muž zavolal manželce a pak se náhle odmlčel. Strážníci jej našli zraněného

Muž zavolal manželce a pak se náhle odmlčel. Strážníci jej našli zraněného

Út 5. 10. 2021 - 09:02 Zlín

Strážníci Městské policie Zlín pomáhali v neděli v nočních hodinách najít šestatřicetiletého muže. Ten nedlouho předtím volal své manželce a pak se nečekaně odmlčel.

 

Důvodnou obavu o svého muže měla v neděli 3. října po třetí hodině ranní jeho manželka. Když se totiž sám vracel v hluboké noci z rodinné oslavy, své ženě zavolal. Během hovoru se však náhle odmlčel a bylo pouze slyšet, jak mobilní telefon upadl na zem. Když byly další pokusy o navázání spojení neúspěšné, vystrašená žena vytočila tísňovou linku městské policie. Na místo vzápětí zamířila motorizovaná hlídka z místního okrsku.

 

Strážníci se vydali po trase, odkud měl muž vyjít a postupovali směrem k jeho bydlišti. Netrvalo dlouho a šestatřicetiletého muže našli ležícího na zemi. Při pádu v podroušeném stavu si způsobil zranění na hlavě. Nabízené ošetření i přivolání záchranné služby však muž odmítl.

 

Hlídka poté telefonicky vyrozuměla jeho manželku a ta na místo poslala další příbuzné, kteří bydlí nedaleko. Vzápětí se tak muž ocitl v laskavé péči svých blízkých,“ uvedl k případu, který měl tentokrát šťastný konec, zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.