Přejít k hlavnímu obsahu

Krajský úřad obsadil 2. místo v prestižní soutěži

Út 27. 4. 2021 - 17:00 Zlín

Zaměstnanci Krajského úřadu Zlínského kraje se mohou pyšnit prestižním oceněním Recruitment Academy Awards. V kategorii Kariérní video roku malých společností obsadili 2. místo.

 

Kariérní video Krajského úřadu Zlínského kraje se může těšit z druhé příčky v prestižní soutěži Recruitment Academy Awards. Ta má za cíl inspirovat, edukovat a především zviditelnit zajímavé projekty z oblasti HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Soutěžní projekty hodnotí nezávislá porota složená z řady odborníků na HR, recruitment a marketing a jejich oceněním chce poukázat na rostoucí význam těchto aktivit, jež se stávají nedílnou součástí moderních firem.

 

Recruitment Academy Awards jsou udělovány pod záštitou Recruitment Academy, specializované vzdělávací instituce pro recruitery, a letos se ocenění udělovala hned v 6 kategoriích. V kategorii Kariérní video roku malých společností se na pomyslné stříbrné příčce umístilo právě náborové video Krajského úřadu Zlínského kraje, jehož ocenění si osobně převzal ředitel úřadu Milan Štábl. „Myslím, že mohu mluvit za všechny své kolegy z úřadu, když řeknu, že si této ceny velmi vážíme. Je to pro nás důkaz, že i ve veřejné správě je možné dělat moderní a dynamické věci, a úspěch Zlínského kraje ukázal, že dokážeme obstát v byznysovém prostředí,“ uvádí Milan Štábl.

 

Hlavní linkou videa, které vznikalo koncem roku 2019, je běžný pracovní den zaměstnanců krajského úřadu. Celou jednadvacítkou nás provádí pracovníci úřadu a na videu doslova sledujeme každý jejich krok – záběry jsou totiž většinou jen na nohy. „Nápad s botami se nám velmi líbil už od začátku. Odkazuje to k silné baťovské tradici a divák či potenciální uchazeč si tak vlastně projde celý úřad, aniž by někoho potkal „tváří v tvář“. I díky tomu má video drive a hlubší myšlenku, což bylo naším cílem – obojí se myslím skvěle povedlo,“ popisuje Eva Gazdošová z Odboru Kancelář ředitele Krajského úřadu Zlínského kraje.

 

První místo v kategorii Kariérní video roku malých společností získalo video K+ Portálu Vysoké školy báňské a na třetím místě skončil Slevomat.cz.

 

Kariérní video Krajského úřadu Zlínského kraje je k vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=8dtbtG4thVk

 

Foto: Zlínský kraj