Přejít k hlavnímu obsahu
Fotbalistky Zlína v posledním podzimním zápase přišly o neporazitelnost

Fotbalistky Zlína v posledním podzimním zápase přišly o neporazitelnost

Út 16. 11. 2021 - 10:01 Zlín

Zlínské fotbalistky v Moravskoslezské lize žen poprvé narazily. Svěřenkyně trenérky Pavly Červenkové v závěrečném letošním utkání podlehly domácímu Prostějovu 1:3 a v tabulce se tak se svým přemožitelem aktuálně dělí o vedoucí příčku.

 

Na jaře se ještě potkáme v řadě duelů, takže bude prostor, abychom soupeři porážku z tohoto zápasu vrátily,“ připomněla zlínská trenérka Pavla Červenková, že v soutěži po odstoupení Jihlavy zůstaly pouze tři mančafty, které se spolu pravidelně střetávají.

 

A právě mezi Prostějovem a Zlínem se bude rozhodovat o postupujícím do vyšší soutěže. Proto jsou vzájemná střetnutí velmi důležitá. „První poločas se nám ještě herně relativně vydařil. Míč jsme držely na svých kopačkách, bohužel jsme zahazovaly vyložené šance. Naopak domácí hráčky jednu svoji příležitost proměnily a druhou branku jsme jim darovaly po individuální chybě,“ uvedla zlínská trenérka.

 

Ve druhé půli už se pak žlutomodrým na výkon z úvodního dějství navázat nepodařilo. „Druhá půlka byla totální zmar a křeč. Hrály jsme bez pohybu, dravosti a vůle po vítězství. O to více nás pak mrzely nevyužité šance z prvního poločasu,“ zopakovala po posledním podzimním duelu Pavla Červenková.

 

MSLŽ, 7. kolo:

SK PROSTĚJOV – FC FASTAV ZLÍN 3:1 (2:1)
Branky: 17. Zahradníčková Nikola, 37. Barešová Aneta, 71. Kopečková Martina - 32. Houdková Petra (vl.). Rozhodčí: Zavřel Josef. Diváci: 50. Sestava Zlína: Matlachová – Hrubá, Vyvlečková, Marholtová, Machů, Dohnálková, Hanáčková, Novosadová, Martáková, Zeťková, Šiblová. Na střídání: Schovajsová, Navrátilová, Ševčíková P., Ševčíková N., Hájková.

 

Autor: Michal Konečný

Foto: FC Fastav Zlín