Přejít k hlavnímu obsahu
Do Zlína přijede v polovině října Kávafest. Tentokrát i se zákusky!

Do Zlína přijede v polovině října Kávafest. Tentokrát i se zákusky!

Zlín

Milovníci dobré kávy a poctivých zákusků, zbystřete! Už v sobotu 15. října se u příležitosti Mezinárodního dne kávy v prostorách Kongresového centra uskuteční jedinečný Hausbrandt Kávafest, který tentokrát kromě vynikající kávy do Baťova města přiveze i zákusky!

 

Návštěvníci akce ochutnají tradiční italské kávy, ale i ty v chuti ovocitější. Do Zlína přijedou vařit kávu pražiči lokálních i regionálních pražíren. Ani letos nebudou chybět kávové přednášky, diskuse s kávovými profesionály, workshopy a degustace káv.

 

Speciálním hostem festivalu bude mistryně v přípravě filtrované kávy Petra Střelecká, která letos vydala na toto téma i knížku. Přijede také odborník na kávu, Ital Roberto Trevisan, který poradí, jak udělat tu nejlepší kávu.

 

K dobré kávě patří tradičně i zákusek. Proto připravujeme letos i spolupráci s Asociací kuchařů a cukrářů. Budeme také soutěžit o kávové balíčky a o hlavní cenu Hausbrandt Kávafestu – domácí kávovar,“ láká k návštěvě festivalu jeho organizátor Jaroslav Střecha.