Beranům se dál nedaří. Teď lákají fanoušky do hlediště

Poslední Berani potřebují pomoc a obrací se na fanoušky. Vedení zlínského hokejového klubu si uvědomuje důležitost příznivců v hledišti, proto na úterní televizní duel 21. kola extraligy s Libercem výrazně snížilo cenu vstupného.

Cena vstupenky bude stát 50 Kč bez ohledu na to, zda se jedná o místa na stání nebo sezení a bez věkového nebo kvantitativního omezení.

„Při utkání s Kometou a Spartou měli zlínští Berani skvělou podporu v hledišti. Uvědomujeme si, že úterní utkání a ještě se začátkem v sedmnáct hodin není nejlepší čas, proto bychom rádi Zimní stadion Luďka Čajky zaplnili díky této speciální akci, která se již v letošní sezoně opakovat nebude,“ uvedl marketingový manažer Beranů Libor Kožík.

Zlínu se letos vůbec nedaří a s pouhými osmi body se krčí na posledním patnáctém místě extraligy. V neděli Moravané nestačili na Mountfield, na ledě Hradce Králové prohráli 1:4 a z týdenní šňůry duelů na cizích kluzištích vyšli zcela naprázdno, když nezískali ani jeden bod.

Jeli jsme na půdu soupeře, který má formu, je druhý v tabulce, čehož jsme si byli vědomi. Chtěli jsme se vyvarovat horšího začátku, ale bohužel jsme hned v prvním střídání dostali gól a to nás zaskočilo. Hradec byl celou třetinu lepší a zaslouženě vedl 2:0. Poté jsme se vrátili do zápasu vstřeleným gólem a druhou třetinu odehráli dobře. Soupeř nám odskočil gólem na 3:1. Snažili jsme se přiblížit, abychom sahali po bodu, ale Hradec byl velmi dobrý. Chtěli jsme překvapit, což se nám bohužel nepovedlo,“ zhodnotil duel první asistent trenéra PSG Berani Zlín Luboš Rob.

Jediný gól hostů vstřelil obránce Daniel Gazda.

Zlín sehraje další utkání v úterý 2. listopadu doma s Libercem, začátek je v sedmnáct hodin.