Přejít k hlavnímu obsahu
Nový turistický průvodce Valašskem je k dostání v každém íčku

Nový turistický průvodce Valašskem je k dostání v každém íčku

Čt 13. 1. 2022 - 12:03 Vsetín

Destinační společnost Valašsko připravila pro všechny návštěvníky Valašska nového turistického průvodce. Ten je už nyní k dostání ve všech informačních centrech regionu.

 

Nový turistický průvodce poskytne návštěvníkům Valašska přehlednou nabídku turistických zajímavostí regionu, od tipů na výlety ke skalám, rozhlednám, památkám, ale i na cyklovýlety nejen po cyklostezkách, ale třeba i na gravel tour. Najdou v něm také inspiraci, kde si užít relax a wellness nebo tipy pro zimní období na lyže, běžky či skialpové trasy.

 

V našem regionu dosud nebyl vytvořen jednotný́ turistický průvodce, který́ by nabízel ucelený přehled turistických zajímavostí napříč celým územím. Jednotný turistický průvodce tak návštěvníkům Valašska nabídne přehlednou nabídku turistických zajímavostí regionu a pomůže se jim lépe zorientovat v území a získat informace, kde, co vidět a zažít, a co by určitě neměli minout,“ uvedla Martina Hovořáková z Destinační společnosti Valašsko.

 

Turistický průvodce je sestaven pro návštěvníky všech věkových kategorií, především pak pro rodiny s dětmi a aktivní seniory.

 

Turistický průvodce je sestavený pro celoroční návštěvu Valašska a je členěný na rozhledny, památky a zajímavosti, skály na Valašsku, cykloturistiku, pěší turistiku, zimní sporty, ale i na tipy, kde se osvěžit, relaxovat či si užít wellness,“ doplnila Martina Hovořáková.

 

Pro zájemce je turistický průvodce dostupný zdarma ve všech informačních centrech na Valašsku.