Přejít k hlavnímu obsahu
Hokejisty Vsetína posílil útočník Brož. Poprvé bude hrát mimo Prahu

Hokejisty Vsetína posílil útočník Brož. Poprvé bude hrát mimo Prahu

Vsetín

Nově se tvořící kádr Vsetína pro sezonu 2024/2025 zná další jméno. Útočné řady Valachů posílí Jaroslav Brož, který přichází na Lapač z Edenu, kde nosil dres Slavie Praha.

 

Třiadvacetiletý forvard má za sebou povedenou sezonu, když se zařadil mezi hlavní opory sešívaných. Nyní si poprvé v kariéře vyzkouší angažmá mimo hlavní město, na Lapači podepsal jednoletý kontrakt s možností uplatnění opce.

 

Jsem moc rád, že jsem se domluvil se Vsetínem vzhledem k historii a kvalitě klubu. Beru to jako posun v kariéře, těším se na nové příležitosti. Věřím, že budu platným členem týmu,“ sdělil po podpisu smlouvy novopečený útočník Valachů.

 

Brož je pražským rodákem a v hlavním městě také strávil dosavadní hráčskou kariéru. První krůčky na ledě činil v mateřském klubu Letci Letňany, ale už v žákovských letech zamířil do Slavie. Třikrát byl v mládeži nominován do výběru národního mužstva.

 

V sešívaném dresu poprvé nakoukl ještě coby junior i do Chance ligy, kde se postupně vypracoval mezi produktivní opory mužstva.

 

V loňské sezoně byl Brož s patnácti vstřelenými brankami druhým nejlepším střelcem Slavie a i díky jeho produktivitě se pražský celek nakonec probojoval do předkola play-off. Nyní si poprvé vyzkouší angažmá mimo rodnou Prahu.

 

Autor: Michal Konečný

Foto: HC Slavia Praha