Přejít k hlavnímu obsahu
Dvě nehody osobních aut na Vsetínsku během jedné hodiny. Obě si vyžádaly zranění

Dvě nehody osobních aut na Vsetínsku během jedné hodiny. Obě si vyžádaly zranění

Velké Karlovice

Hasiči ze stanice Vsetín zasahovali ve středu 27. prosince během jedné hodiny hned u dvou dopravních nehod. Ani jedna se neobešla bez zranění.

 

Oznámení o první nehodě ve Velkých Karlovicích přijalo krajské operační středisko hasičů v 13:40 hodin. K události byli okamžitě vysláni hasiči stanice Vsetín, a také dobrovolné jednotky obcí Velké Karlovice a Karolinka,“ informovali krajští hasiči na svém Facebooku.

 

Řidič se svým vozem skončil na boku mimo komunikaci. Se zraněním byl následně odvezen do nemocnice, spolujezdkyně zraněna nebyla.

 

Hasiči zajistili místo nehody a provedli preventivní opatření proti úniku provozních náplní. Po zadokumentování nehody byl vůz postaven zpět na kola a byl obnoven plynulý provoz,“ pokračovali hasiči.

 

Ke druhé dopravní nehodě došlo ve 14:30 hodin v Rokytnici, kde se střetly dva osobní automobily. Řidič vozidla značky BMW skončil na staveništi vedle vozovky bez zranění, druhý řidič zůstal s vozem značky Volvo na hlavní komunikaci I/69. Ve druhém autě cestovaly dvě osoby, z nichž jedna byla se zraněním odvezena do nemocnice.

 

Hasiči zabezpečili místo, provedli protipožární opatření a usměrňovali dopravu. Protože zde nehrozilo nebezpečí z prodlení, odtahovou službu si zajistil jeden z majitelů vozů,“ dodali hasiči.

 

Foto: HZS ZK