Přejít k hlavnímu obsahu
Ligová akademie hledá nové fotbalové talenty

Ligová akademie hledá nové fotbalové talenty

Po 6. 9. 2021 - 09:01 Uherské Hradiště

V roce 2021 získalo Slovácko od FAČR oficiální statut Akademie. 1.FC Slovácko je tak jednou z patnácti klubových akademií v České republice, která má za cíl rozvíjet a vychovávat talentovanou mládež po všech osobnostních stránkách a vytvářet pro nadané hráčky a hráče výchovně vzdělávací podmínky pro úspěšné konání pohybové aktivity.

 

Hlavním cílem otevřeného tréninku Klubové akademie 1.FC Slovácko je přilákat větší počet dětí k fotbalu a být součástí výjimečného klubu, který nabízí nadstandardní podmínky pro rozvoj mládeže.

 

Chcete si vyzkoušet trénink v Akademii 1.FC Slovácko? Právě nyní máte jedinečnou příležitost, jak si zatrénovat nejen v Akademii, ale také přímo na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti, kde hrává své domácí zápasy 1.FC Slovácko.

 

Kdy se můžete těšit? Ve čtvrtek 9. září 2021 od 16:00 hodin bude probíhat otevřený trénink Klubové akademie na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti. Sraz rodičů s dětmi bude za jižní tribunou D, kde se mohou převléct v kabinách.

 

Co si s sebou přinést? Ideálně kopačky, míč a pití.

 

Akce je určena pro děti od 6 do 11 let (ročníky 2011-2015), pro které bude připraven ukázkový trénink dle věkových kategorií a autogramiáda hráčů a hráček 1.FC Slovácko.

 

Autor: Michal Konečný

Foto: 1.FC Slovácko