Přejít k hlavnímu obsahu
Juroška prodloužil ve Slovácku. Exceluje rychlostí a technikou, oceňuje manažer

Juroška prodloužil ve Slovácku. Exceluje rychlostí a technikou, oceňuje manažer

Uherské Hradiště

Fotbalisté Slovácka si pojistili služby Pavla Jurošky. Talentovaný jednadvacetiletý záložník prodloužil v klubu z Uherského Hradiště do roku 2026. Informaci zveřejnil web pátého týmu FORTUNA:LIGY.

 

Pavel je velmi talentovaný hráč, který exceluje svou rychlostí a technikou. Jsme velmi šťastní, že jsme si jeho služby zajistili minimálně do roku 2026,“ uvedl sportovní ředitel Slovácka Veliče Šumulikoski.

 

Juroška, jehož starší bratr Jan působí v Baníku Ostrava, nad prodloužením příliš neváhal.

Mám velkou radost, že jsem prodloužil smlouvu ve Slovácku. V týmu se momentálně cítím skvěle a vnímám, že se mé postavení v mužstvu mění, zlepšuje. Vážím si toho, že mi Slovácko nabídlo novou smlouvu, a plánuji ji splatit svými výkony na hřišti, ať už skrze góly nebo jiným přínosem pro tým,“ prohlásil Juroška.

 

Snad v příští sezoně dosáhneme na nějaký úspěch a já týmu pomohu na hřišti,“ přeje si.

Dravý křídelník si doposud připsal třináct ligových utkání, jednou nastoupil v zápase Evropské konferenční ligy.

 

Nejvíce zaujal fanoušky a experty v domácích duelech proti Spartě Praha. V zápase základní části dokonce sehrál klíčovou roli u branky Slovácka, kterou sudí připsali hostujícímu gólmanovi Kovářovi.

 

Právě tyto zápasy mi utkvěly nejvíce v hlavě, z paměti mi je už nikdo nevymaže,“ usmívá se. „Pokaždé bylo snad vyprodáno, navíc jsme neprohráli. Jsem moc rád, že se utkání povedla,“ dodal.

 

Autor: Michal Konečný

Foto: 1. FC Slovácko