Přejít k hlavnímu obsahu
Herečka Slováckého divadla Klára Vojtková bude potřetí maminkou

Herečka Slováckého divadla Klára Vojtková bude potřetí maminkou

Čt 20. 5. 2021 - 08:00 Uherské Hradiště

Pětiletá dcera Matylda, dvouletý syn Vendelín a nyní třetí miminko na cestě. Tak to aktuálně vypadá s počtem dětí v rodině oblíbené herečky Slováckého divadla Kláry Vojtkové. I v době pandemie, kdy divadla musela přerušit svůj provoz, tak zažívala krásné chvilky.

 

Že to vyšlo právě v tomto těžkém období, byla spíše náhoda. Ale brali jsme to jako skvělou bariéru. Těžké časy, hezké myšlenky,“ svěřuje se brzy trojnásobná maminka. Zda do rodiny Vojtků přibude holčička, nebo chlapeček, na to si budou muset fanoušci talentované herečky ještě počkat. „My už to víme, ale nepovíme,“ usmívá se tajemně Klára Vojtková.

 

Jisté ale je, že miminko se má narodit v září. Herečku, která se v roce 2019 probojovala do nejužší nominace na cenu Thálie za roli Evy v oceňovaném Kříži u potoka, ale diváci na jevišti ještě stihnou vidět. Slovácká scéna se totiž rozhodla „pocovidovou“ éru odstartovat i komedií Dva úplně nazí muži, ve které hraje Klára Vojtková roli Catherine, manželky majitele advokátní kanceláře Kramera v podání Tomáše Šulaje. „Samozřejmě, že se moc těším, ale přece jen si texty důkladně zopakuji a mrknu i na záznam, abych si představení připomněla,” říká herečka s tím, že viditelné bříško dodá komedii jistě nový rozměr.

 

Vstupenky diváci dostanou na našem webu a jsme moc rádi, že rychle mizí, v prodeji jsou poslední desítky,” dodává manažerka divadla Jitka Honsová.

 

O čem je komedie Dva úplně nazí muži

Hra popisuje vtipnou zápletku, kdy se úspěšný pařížský právník a věrný manžel jednoho dne probudí nahý vedle svého podřízeného z advokátní kanceláře. A ten je rovněž nahý. Ani jeden z nich situaci nechápe. Posléze se do děje zapojuje právníkova žena Catherine, která se náhle vrací domů, a také mladá žena lehkých mravů. Podaří se za této konstelace ubránit jejich pětadvacet let trvající manželství? A může se to povést, když Catherine objeví svého manžela a jeho kolegu nahé podruhé? Titulní role vytvořili Tomáš Šulaj a Pavel Šupina, komedii nastudoval tým režiséra Lukáše Kopeckého.

 

Foto: Marek Malůšek