Nohejbalisté Vsetína porazili Čelákovice

NK Austin Vsetín hrál v neděli 17. května osmé extraligové kolo s Čelákovicemi. Kvůli dešti se tentokrát hrálo ve sportovní hale na Hovězí. Domácím v červených dresech se první zápas dvojic nepovedl, prohráli jej velmi rychle 0:2 a stejně tak to dopadlo i v prvních trojicích.

Štítky příspěvku

Štítky: #nohejbal