Na Lapači se hrálo O pohár Austinu

Sportovní hala na Lapači ožila ve dnech 23. a 24. května volejbalem. Konal se zde turnaj O pohár Austinu. V sobotu hrála kategorie do  20 let, v neděli pak mladší dívky kategorie do 16 let.

Štítky příspěvku

Štítky: #volejbal