Vnitroblok sídliště Chaloupky má za sebou revitalizaci

Poslední květnová neděle patřila na mnoha místech dětem. Ve Veselí nad Moravou oslavu Dne dětí spojili s oficiálním uvedením do provozu druhé etapy revitalizace vnitrobloku na sídlišti Chaloupky.

Štítky příspěvku

Štítky: #revitalizace