Zástupci sociálních organizací převzali od vedení Uherského Brodu dotační šeky

V zasedací místnosti uherskobrodské radnice předalo vedení města šeky zástupcům organizací, které poskytují návazné služby v sociální oblasti. Město je každoročně podporuje částkou zhruba 11 milionů korun.

Štítky příspěvku