Společný koncert pěveckých sborů byl oslavou hudby i jubilea sbormistryně

Zpíváme si pro radost. Takový název nesl koncert pěveckých sborů v Domě kultury v Uherském Brodě. Vystoupily na něm děti z Melodicy a Sborečku, ale také bývalí členové sboru Comenius. Někteří se na pódium vrátili po čtyřiceti letech.

Štítky příspěvku

Štítky: #koncerty