Parlament ZŠ Na Výsluní diskutoval se školou i radnicí na školním fóru

Stejně jako v minulých letech se konala školní fóra, která podporují aktivní zapojení žáků do veřejného dění a rozvoj jejich občanské zodpovědnosti. Na všech třech základních školách tak umožnila dětem vyjádřit své názory na fungování školy i města a podílet se na návrzích ke zlepšení prostředí, ve kterém žijí.

Štítky příspěvku