Hudba na schodech letos nabídla uskupení Michal Žáček Band

Masarykovo náměstí v Uherském Brodě se v neděli odpoledne proměnilo v otevřenou koncertní síň. Společenství chlapů Cyprián ve spolupráci s místní římskokatolickou farností tam v rámci projektu Hudba na schodech uspořádalo vystoupení formace Michal Žáček Band. Netradiční scéna přímo před vchodem do kostela přilákala stovky posluchačů všech generací.

Štítky příspěvku

Štítky: #koncerty