Kantorský FC 1592 oslavil v Derfli své abrahámoviny

Společenskou událostí začátku června se stalo setkání členů kantorského týmu FC 1592 v Sadech. Jedenáctka složená převážně z učitelů a dalších osobností tam oslavovala 50 let od založení klubu. Četlo se z kronik a nové knihy Když hraje FC 1592, vzpomínalo na téměř sedm stovek přátelských utkání a zpívalo.

Štítky příspěvku