Na polonézu šli lehkým krokem a lehkou hlavou

Minulý týden v pátek zveřejnil Systém Dipsy výsledky přijímacích zkoušek na střední školy. Deváťáci ze Starého Města na jejich kontrolu ale neměli příliš mnoho času. Už večer je totiž čekaly další povinnosti – předtančení polonézy na plese sdružení rodičů a přátel školy.

Štítky příspěvku